KONST / Litografier / Färglitografi 15207129
nr 1520 7129
Shoichi Hasegawa
(f. 1929), Japan
"Jeux du Soleil". Signerad, numrerad 16/110. Färglitografi, bildmått: 48x58 cm, yttermått inklusive ram: 68x77 cm
Shoichi Hasegawa, föddes 1929 i Yaiz i Japan, japansk grafiker och målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 6 februari 2023
kl 19:12:19
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.400 kr
Shoichi Hasegawa
Läs mer om Shoichi Hasegawa